VANASSO TUKET TUKETTİR KAZAN KAZANDIR

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 478
İlan Durumu İşe Alım Devam Ediyor

Firmamız 1994 yılından beri İstanbul 'da faaliyet göstermektedir. Endüstriyel ve Evsel Temizlik ürünlerinde uzmanlaşmış büyük ve önde gelen firmalardan biridir.

2000 yılından beri ISO9001,ISO14001,ISO22000 KALİTE ÇEVRE VE GIDA GÜVENLİĞİ Sistemi Belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Ayrıca OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ belgemiz de bulunmaktadır.

9 Ocak 2023 tarihinde VANASSO Markası ile Network Sistemi'ne giriş yapacak olan firmamız TÜKETİM AĞI İŞ MODELİ olarak faaliyet gösterecektir. Firmamız sadece TEMİZLİK ÜRÜNLERİ KULLANIMI kapsamında faaliyette bulunacak olup bu iş modelinde ürünlerin SATIŞ YAPMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.

Daha önce X Network Marketing Firmalarında (Avon,Homm, Farması,Atomy vb.) çalışmış olan ya da tecrübesi olmayan, istekli, ekip çalışmasına yatkın, kazanç elde etmek isteyen öğrenci,ev hanımı, iş arayan, ek gelir ihtiyacı olan BAYAN ekip arkadaşları aranmaktadır.

Saygılarımızla

VANASSO 1.KURUCU LİDER BURCU GÜNDÜZ 

 


ANTALYA İŞ İLANLARI

Yorumlar

Burcu Gündüz

Üyelik tarihi: 26 Kasım 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep541 328 81 77
WhatsApp541 328 81 77
İlan sahibi: Burcu Gündüz
Ara WhatsApp

İlanlarınızı sağ üst köşedeki sosyal hesaplarınızdan paylaşarak daha çok kitleye ulaştırabilirsiniz.


Bu iş ilanına BAŞVURU yapmak için üye olmanıza veya özgeçmiş oluşturmanıza gerek yoktur. İLAN İLETİŞİM veya WHATSAPP'dan firma yetkilileri ile görüşerek online başvuru yapabilirsiniz.


Seriisilanlari.com İnternet seri ilan, sarı sayfalar, iş ve eleman ilanları yayın hizmeti vermektedir. Hiç bir koşulda ilana BAŞVURU almaz. ÜYELİK ve CV BİLGİSİ (cv formu) talep etmez. İş arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya firma ile muhataptır. İş ilanlarına başvuru; iş adresine, telefon, whatsapp veya e-mail adresine şahsen gerçekleşir. Yayınlanan iş ilanları nın içeriğinden ilan veren sorumludur.