Tüm Türkiye'de Gizli Müşteri Aranıyor

Fotoğraflar yükleniyor

120
İlan No 426
İlan Durumu İşe Alım Devam Ediyor

Başvurular sadece WhatsApp ile yapılacaktır 

Kendi ilçenizde hatta kendi mahallenizde yapılan bir iş. Mağazaları bir müşteri gibi gidip geziyorsunuz size nasıl davrandılar ;

onu raporluyorsunuz.

Hoş geldin dediler mi ,güler yüzlü davrandılar mı ,yerler ve camlar temiz miydi gibi görsellere bakıyorsunuz .Hepsi bu ve bu sayede para kazanıyorsunuz

Sizin günlük 100 TL ile 120 TL Arası gelir elde etmenize imkân sağlar .Part Time bir iş .Hatta isterseniz akşam iş çıkışında, isterseniz hafta sonları denetlemelere katılabilirsiniz.

Başvurular sadece WhatsApp ile yapılacaktır 

 


ANKARA İŞ İLANLARI  TÜRKİYE İŞ İLANLARI

Yorumlar

İlanlarınızı sağ üst köşedeki sosyal hesaplarınızdan paylaşarak daha çok kitleye ulaştırabilirsiniz.


Bu iş ilanına BAŞVURU yapmak için üye olmanıza veya özgeçmiş oluşturmanıza gerek yoktur. İLAN İLETİŞİM veya WHATSAPP'dan firma yetkilileri ile görüşerek online başvuru yapabilirsiniz.


Seriisilanlari.com İnternet seri ilan, sarı sayfalar, iş ve eleman ilanları yayın hizmeti vermektedir. Hiç bir koşulda ilana BAŞVURU almaz. ÜYELİK ve CV BİLGİSİ (cv formu) talep etmez. İş arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya firma ile muhataptır. İş ilanlarına başvuru; iş adresine, telefon, whatsapp veya e-mail adresine şahsen gerçekleşir. Yayınlanan iş ilanları nın içeriğinden ilan veren sorumludur.