pidemde çalışcak çırak, usta aranıyor.

10.500
İlan No 999
İlan Durumu İşe Alım Devam Ediyor

pidem restorantta pide,lahmacun yapıyor hamuru harç hazırlaması kapanış saati ufak temizlik yapıp kapatıyoruz. Alınıcak maaş 8800-15000 arası eğer tecrübeniz yoksa egitimler veriliyor çırak kalfa usta ustabaşı başustabaşı gibi terfiler mevcut maaşlarda bu terfilerle belirleniyor. Haftada 1 gün izin çalışma saati 12-22 1 saatda mola toplam 10 saat isin herhangi bir zorluğu yoktur sıfırdan başlayıp kendinize cok sey katabilirsiniz dograma yapma, pide ustasi, hijyen kuralları vs.

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar

İlanlarınızı sağ üst köşedeki sosyal hesaplarınızdan paylaşarak daha çok kitleye ulaştırabilirsiniz.


Bu iş ilanına BAŞVURU yapmak için üye olmanıza veya özgeçmiş oluşturmanıza gerek yoktur. İLAN İLETİŞİM veya WHATSAPP'dan firma yetkilileri ile görüşerek online başvuru yapabilirsiniz.


Seriisilanlari.com İnternet seri ilan, sarı sayfalar, iş ve eleman ilanları yayın hizmeti vermektedir. Hiç bir koşulda ilana BAŞVURU almaz. ÜYELİK ve CV BİLGİSİ (cv formu) talep etmez. İş arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya firma ile muhataptır. İş ilanlarına başvuru; iş adresine, telefon, whatsapp veya e-mail adresine şahsen gerçekleşir. Yayınlanan iş ilanları nın içeriğinden ilan veren sorumludur.