Görüşülür
İlan No 164
İlan Durumu İşe Alım Devam Ediyor

Ulusal ve Uluslararası Toplantı , Kongre , Açılış , Lansman , Fuar vb organizasyonlara part time ya da dönemsel olarak çalışabilecek personel temini yapan insan kaynakları firUlusal ve Uluslararası Toplantı , Kongre , Açılış , Lansman , Fuar vb organizasyonlara part time ya da dönemsel olarak çalışabilecek personel temini yapan insan kaynakları firmasıyız.

Bizimle birlikte çalışan personellerimizin büyük bir çoğunluğu üniversite öğrencisi olmakla birlikte, onların müsait oldukları günlerdeki projelerimize yönlendirerek hem iş deneyimi kazanmalarını hem de kendilerine gelir kaynağı yaratmalarını sağlamaktayız.masıyız.
Bizimle birlikte çalışan personellerimizin büyük bir çoğunluğu üniversite öğrencisi olmakla birlikte, onların müsait oldukları günlerdeki projelerimize yönlendirerek hem iş deneyimi kazanmalarını hem de kendilerine gelir kaynağı yaratmalarını sağlamaktayız.

 


İSTANBUL İŞ İLANLARI  BAKIRKÖY İŞ İLANLARI

Yorumlar

İlanlarınızı sağ üst köşedeki sosyal hesaplarınızdan paylaşarak daha çok kitleye ulaştırabilirsiniz.


Bu iş ilanına BAŞVURU yapmak için üye olmanıza veya özgeçmiş oluşturmanıza gerek yoktur. İLAN İLETİŞİM veya WHATSAPP'dan firma yetkilileri ile görüşerek online başvuru yapabilirsiniz.


Seriisilanlari.com İnternet seri ilan, sarı sayfalar, iş ve eleman ilanları yayın hizmeti vermektedir. Hiç bir koşulda ilana BAŞVURU almaz. ÜYELİK ve CV BİLGİSİ (cv formu) talep etmez. İş arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya firma ile muhataptır. İş ilanlarına başvuru; iş adresine, telefon, whatsapp veya e-mail adresine şahsen gerçekleşir. Yayınlanan iş ilanları nın içeriğinden ilan veren sorumludur.