Antalya muratpaşa - Deneyli deneyimsiz bay bayan dansçılar alınacaktır

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 288
İlan Durumu İşe Alım Devam Ediyor

Antalya'da turizm otel sektöründe sahne alan gruplarımıza yetiştirilmek üzere deneyimli deneyimsiz bay bayan takım arkadaşları alınacak işimizin içeriği sahnede 45 dakika modern halk oyunları ve dans  etmek iş saatlerimiz akşam saat 18.30'dan sonra yeni başlayacak olan arkadaşlara ücretsiz eğitim verilecektir ayrıca iş döneminde SSK , servis, açık büfe yemek, maaş verilecek. 16.35 yaş arası arkadaşları bekliyoruz keyifli eğlenceli bir iştir

 


ANTALYA İŞ İLANLARI   MURATPAŞA İŞ İLANLARI

Yorumlar

Ercan Budak

Üyelik tarihi: 14 Haziran 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep545 521 38 62
WhatsApp545 521 38 62
İlan sahibi: Ercan Budak
Ara WhatsApp

İlanlarınızı sağ üst köşedeki sosyal hesaplarınızdan paylaşarak daha çok kitleye ulaştırabilirsiniz.


Bu iş ilanına BAŞVURU yapmak için üye olmanıza veya özgeçmiş oluşturmanıza gerek yoktur. İLAN İLETİŞİM veya WHATSAPP'dan firma yetkilileri ile görüşerek online başvuru yapabilirsiniz.


Seriisilanlari.com İnternet seri ilan, sarı sayfalar, iş ve eleman ilanları yayın hizmeti vermektedir. Hiç bir koşulda ilana BAŞVURU almaz. ÜYELİK ve CV BİLGİSİ (cv formu) talep etmez. İş arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya firma ile muhataptır. İş ilanlarına başvuru; iş adresine, telefon, whatsapp veya e-mail adresine şahsen gerçekleşir. Yayınlanan iş ilanları nın içeriğinden ilan veren sorumludur.